Turp e marre/ Ish e dashura e Getoar Selimit ka dy fjale per Marina Vjollcen e per emisionin e saj

Moderatorja Liberta Spahiu, ka publikuar një shkrim të “Prive.al”, që trajton emisionin “Klanifornia” në Tv Klan si turp, i cili drejtohet nga bashkëshortja e Getit, Marina Vjollca.Shkrimi e trajton emisionin si “turp”, teksa titullohet: “Skandaloze: Si përbuzen luftëtarët kosovarë në ‘Klanifornia’?”,ndërsa vetë Liberta e ka shpërndarë me fjalët: Turp, marre!E këtu nuk është lënë pa përmendur as roli i Shote Galicës që është interpretuar nga aktorja Delinda Disha.

Aktorja Delinda Disha ka reaguar pas të gjitha kritikave që mori këto ditë për rolin e saj si Shote Galica në emisionin “Klanifornia”.Delinda portretizoi rolin e Shote Galicës dhe një ndër shakatë e saj që s’u prit aspak mirë ishte kjo:“Ku i kam ata burrat e Kosovës që ndihen vetëm nëpër dasma. Ani çfarë i keni bërë serbit juve, vetëm i keni thurur këngë edhe lavde!”Në rrjetet sociale ka nisur që kjo tashmë të etiketohet si një hakmarrje. Reperi Getoar Selimi ka pasur një lidhje vërtet serioze me Liberta Spahiun.Pas ndarjes, ajo tha se problemet lidheshin me punën e saj si gazetare. “Unë më shumë e dua punën time se gjithçka tjetër”.-ka thënë Liberta.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *