Tym e flakë gjithandej, zjarri përpin godinën në lagjen e VIP-ave, ja ç’po ndodh

 

Flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë dy katëshe në rrugën “Myslym Shyri”.Policia bën me dije se ajo eshte nje godinë e pabanuar dhe fatmiresisht nuk ka te lenduar. Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.Tiranë/informacion paraprak

Më datë 01.06.2021, rreth orës 14:20, në rrugën “Myslym Shyri”, në kryqëzim me rrugën “Adem Kruja”, ka rënë zjarr në një banesë dy katëshe të pabanuar.Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.Vijon puna nga Grupi Hetimor për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *