Categories: Uncategorized

U dobësua shumë dhe hoqi 150 kile, por akoma e tallin prej këmbëve/ Gruaja u bën 8 me 2: E dua trupin tim duajeni dhe ju dhe jini të lumtur!

Nuk ka njëri në botë që nuk do të jetë i lumtur. Jacqueline ka humbur më shumë se 150 kilogramë dhe tani lëkura te këmbët e saj ka mbetur e varur.

Ajo u dësuar sepse pesha e shumtë po i sillte shumë probleme me shëndetin. Por edhe pasi humbi peshë janë njerëzit ata që nuk po e lënë rehat.

Kjo sepse lëlura te këmbët e saj është va rur. Ajo ka shkruar një letër ku u thotë të gjithëve se nuk do i lejoj më ta lëndojnë, apo ta tallin.

Ajo ka shkruar se është me vetëbesim dhe dëshiron të shijojë jetën e saj. Gruaja ka thënë:

Nuk ka rëndësi se çfarë thonë njerëzit e tjerë, duajeni trupin tuaj dhe jeni të lumtur.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago