Me sqepar në duar, hipur mbi motor, i afrohen 55-vjeçarit, qytetarët tmerrohen, ngjarja ndodh në mes të Tiranës


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë te “Rruga e Kavajës”, ku një 55-vjeçar icili mblidhte paratë e Exchange-ve për ti transportuar më pas në bankë ka rënë pre e grabitjes.


Rreth orës 09:00 të paradites, 2 persona ende të paidentifikuar e kanë sulmuar transportuesin, duke i marrë rreth 30 milionë lekë të vjetra.


Mësohet autorët kanë qenë gjithashtu me motor dhe janë larguar me urgjencë nga vendi i ngjarjes. Kanë qenë kalimtarët e rastit që kanë tentuar fillimisht të ndalojnë autorët, por nuk ia kanë dalë.


Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *