Video e rende/ E kapen me te dashuren, burri lakuriq hidhe nga kati 6-te

0
1149

Një ngjarje tepër e rëndë e ndodhur jashtë Shqipërisë ka mbërritur në redaksinë JOQ Albania. Një burrë i zhveshur komplet, është filmuar duke u hedhur nga lartësia e një pallati.


Siç edhe duket në video, ai ka dalë në ballkon, pasi dyshohet se është kapur ‘mat’ me të dashurën nga i zoti i shtëpisë. Në një moment gruaja dëgjohet të ulërasë me të madhe dhe nuk dihet saktësisht se çfarë mund t’i ketë ndodhur asaj. Ndërkohë fill pas këtij momenti, burri hidhet nga ballkoni dhe përfundon sipër një makine, në xhamin e përparmë i çarë dhe i gjakosur në rëndë trup.


Ai mundohet më pas të largohet, ndërsa poshtë ndodhet dhe një grua, e cila tenton t’i shkojë në ndihmë, por tërhiqet më pas. Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur disa muaj përpara, por pamjet ekskluzive po i publikojmë sot për herë të parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here