U kthye përmbys makina, djali një 1 vjeç e gruaja e tij japin shpirt në mes të rrugës, babai rrëqeth: Do jetoj për vajzën 4 javëshe

0
103

This post has already been read 14 times!

”Bild” ka sjellë një histori mjaft të trishtë. Historia flet për një baba që ka humbur edhe gruan dhe djalin e tij.

Weisenheim am Berg – /// METROPOLREGION RHEIN-NECKAR NEWS & EVENTS

Katër javë më parë ai u gëzua shumë, pasi erdhi në jetë vajza e tij por gëzimi i tij nuk zgjati shumë. Babai Steffen ishte shumë i lumtur, por më pas gruaja dhe djali i tij humbën jetën në një ak sident.

Djali i tij ishte vetëm një vjeç kurse gruaja e tij Sarah 31 vjeçe. Ai ka mbetur i trondi tur por thotë se do të jetojë për vajzën e tij.

Ai ka thënë:
Tani më ka mbetur vetëm të jetoj për vajzën time.

Makina ku udhëtonin të katër u kthye përmbys dhe vetëm ai dhe vajza shpëtuan.

Weisenheim am Berg in der Pfalz | www.pfalz-info.com

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here