U largua nga programi, Mevlani rikthehet nga Gjermania dhe jep lajmin e mirë

Mevlani i “Përputhen” u largua drejt Gjermanisë pak ditë më parë, duke mos u shfaqur në emision.

Vetë Mevlani sqaroi në Insta Story se arsyeja pse ai u largua nga emisioni ishte një problem shëndetësor i nënës së tij.

Megjithatë, duket se gjithçka është në rregull, pasi Mevlani u rikthye sot duke dhënë edhe lajmin e mirë.

“Kam pasur disa probleme personale, që falë Zotit kanë shkuar mirë”, u shpreh ai.

“Jeta jote është mes Gjermanisë dhe Shqipërisë, ndaj programi do ta bënte një tolerim”, u shpreh moderatorja Bora Zemani.

Një surprizë për Mevlanin ishte edhe deklarata e Anës, e cila i kërkoi falje që kishte ndërhyrë në takimin e tij me Shqipen.

/RDA News