U largua nga “Shiko kush luan”? Reagon Rezart Veleshnja

0
21

This post has already been read 18 times!

TIRANE

Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e dytë e sezonit të ri të “Shiko kush luan”. Ndryshe nga çdo herë, këtë puntatë mungoi kapiteni i skuadrës, Rezart Veleshnja.

Në vend të tij u shfaq aktori i njohur i humorit Irgen Çela, i njohur nga të gjithë si Xhoda, duke i habitur të gjithë. “Ku është Rezarti?”, është pyetja që ka vërshuar në rrjetet sociale.

Aktori ka reaguar duke bërë me dije se është larguar përkohësisht dhe do të rikthehet së shpejti. “Së shpejti, pa merak”, ka shkruar ai. Duket se kjo është një lojë e qëllimshme e vetë autores së emisionit, Luanës, për të rritur më shumë interesimin e publikut.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here