U largua papritur nga “Përputhen”, Erjoni zbulon arsyen

Mbrëmjen e sotme, Erjoni u largua nga emisioni “Përputhen”.

Përmes një postimi në Insta Story, ai ka zbuluar edhe arsyen që mori këtë vendim.

Erjoni shkruan:

Dua ta nis kte story duke ju

falenderuar pafundesisht per

mbeshtetjen tuaj dhe per suportin tuaj qe me keni dhene deri me sot A

E meritoni qe tkeni nje pergjigje per vendimin tim dhe pse e kisha te

veshtire, qe te largohem nga emisioni ..

Arsyeja kryesore qe me beri te mar ate vendim eshte sepse siq e thashe dhe ne studio preferova qe te dilja kishin me shum se dy fytyra keshtuqe un smund te lejoja veten time te isha afer tyre, arsye tjeter qe nuk besoj se do kisha dicka serioze me ndonjeren nga gocat dhe pse jane personalitet qe ma ka dhene zoti dhe

jashte atij programi ku nuk e ndjeja veten me njerez real, disa nga ata

shum te mira, nul gjej asnje perputhje, kam nje karakter nje

smund te lejoja kurr qe tma shkel njeriu.. per mua ka vlere me shum njeriu real sesa njeriu fake vetem per ca followers apo per ” show” kte nuk

e bej dot …

Ky jam un, ky eshte Erjon Geca kam parimet e mia dhe nuk ndryshoj as nuk mund te pershtatem me disa

njerez qe jane large meje …

Po ashtu dua te falenderoj produksionin qe me dha mundesine

te tregoj veten time siq isha un. Dua te falenderoj dhe Gocat jane

shum te mira … Ju uroj suksese shumices aty

/RDA News