U lidh dhe u dhu.nua/ 85-vjeçarja: Më morën 200 lekë!

0
148

Pas gr.abitjes së dhu.nshme e cila u krye nga dy persona të maskuar, ka ardhur edhe rrëfimi i të moshuarës në fshatin Nartë të Vlorës. Në dëshminë e saj në polici, 85 vjeçarja ka treguar momentet e tm.errit duke theksuar se kanë qenë dy persona të maskuar të cilët i kanë hyrë në shtëpi dhe i kanë ushtruar dhu.në, teksa e kanë lidhur nga duart e nga këmbët.

Gjithashtu e moshuara ka rrëfyer se gra.bitësit ia kanë mbuluar kokën me jorgan, ndërsa i kanë marrë gjithsej 200 lekë. Ajo thotë se nuk ka asnjë pasuri, teksa shton se pensionin e këtij muaji nuk e kishte marrë ende.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here