Jasmina dhe Andi janë ndarë, por ish-konkurrentja vazhdon të bëjë skena xhelozie në publik.

Në festën e “Për’puthen”, në një moment u vendos kënga e Diona Fonës, “Sheqer”, ku Andi ishte protagonist në videoklip.

Teksa të gjithë po kërcenin, Jasmina shkoi pranë DJ-t dhe e fiku muzikën, duke i lënë të gjithë të habitur.

Kujtojmë se pak ditë më parë Jasmina e akuzoi Andin se ka diçka më shumë se shoqëri me Dionën.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here