U ngrit t’i binte Mevlanit/ Rrjeti zjen kundër Sindit: Hiqeni atë laraskën!

0
17

Pak minuta me pare ne Perputhen ka ndodhur nje debat i ash per ku Sindit i ka dale situata nga kontrolli. Shkak ishte komplimenti i Julit qe e krahasoi me vajin e Borshit.

Fraze qe ir ritoj Sindin pa kuptim. Pjese e debatit u be dhe Mevlani, vetem se mbrojti Julin ajo u çua ta go diste dhe la studion

Ky veprim i pa menduar duket se do i kushtoje shume Sindit. Pas largimit te saj Bora u shpreh se do te shihet ne vazhdim cdo te ndodhe por ne lajmin e Sindit te postuar nga Kryefjala ne faqen e blogerit Olti Curri ne Facebook eshte bere nami!

Shume komentues dhe ndjekes te emisionit kerkojne largimin e menjehershem te Sindit dhe shprehen se eshte shume antipatike. Ata jane i ndinjuar me kete situate dhe shkruajne ofen dime nga me te ndryshmet.

Pra nje moment mjaftoi qe nga vajza e mire dhe e vir gjer Sindi te kthehej ne njeriun me antipatik te rrjeti.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here