U përfol për lidhjen me djalin e Edi Ramës, moderatorja shqiptare 6 muajshe shtatzënë (FOTO)

0
20

Moderatorja bukuroshe Xhesi Muçaj e cila moderoi për pak kohë “Daily Love Story”, u largua papritur nga ky projekt duke habitur të gjithë me vendimin. Pak ditë pas largimit ajo bëri publike lidhjen e saj të dashurisë, një hap ky që ngriti dyshime të ndjekësit e saj për një shtatzani të mundshme.

Por lajmin e ëmbël Xhesi na e kishte rezervuar vetëm për ditën e sotme, me rastin e Shën Valentinit. Me fotot më të ëmbla dhe barkun e rrumbullakosur Xhesi shkruan:

“Nxorra çunat e mi për xhiro sot”, duke treguar njëkohësisht edhe gjininë e bebushit.

Kujtojmë se moderatorja është përfolur se është në lidhje me djalin e kryeministrit, por që u mohua nga të dy./albeu.com/

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here