Categories: Uncategorized

U prék nga Covid-19 sëbashku me gruan, Agron Llakaj rréfen momentet e vështíra


Agron Llakaj ka zbùluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar bétejën me Covid-19.

Ai ka rréfyer se për 20 ditë ata kanë qenë të inféktuar dhe tashmë kanë marrë përgjigjen se janë “négativ”.

Llakaj ka shkruar se béteja me Covid-19 për ta ka qenë relativisht e moderuar dhe se ja dolën falë kujdésit të jashtézakonshëm të vajzës së tyre, Alkidës.

“Te dashur miq! Me ne fùnd, pas nje béteje relativisht te moderuar me Covid 19, pas rréth 20 ditesh, ime shoqe Kostandina dhe une morem pergjigjen ‘négativ’ te tàmponit. Ne ja dolem, me qetesi dhe pa paník… ne mbeshtétje te njeri tjetrit por me kujdésin absòlut dhe te vajzes tone Alkida, qe nuk mori parasysh rrískun per vete por na sherbeu deri ne momentin e kapercímit te situates. ‘Kush ka vajza, boten ka’ thote kenga.”, ka shkruar Llakaj në postimin e tij.

Ai ka njoftuar se së shpejti do rikthéhet në dy emisionet e tij, Al Pazar dhe Fake Off me shumë dëshirë dhe pasíon.

Në fùnd aktori i humorit ju ka bërë thírrje të gjithëve që të mbàjnë màskën, të ruajnë dístancímin, për ta kaluar sa më shpejt këtë sítuatë.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

4 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

4 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

4 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

4 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

4 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago