U sëmur me Covid-19/ Flet e shoqja e Trump: Unë po rri në shtëpi, lutem që të kaloj

0
25

This post has already been read 19 times!

Teksa qëndron e izo luar pasi u testua pozitive me COVID-19, Zonja e Parë e SHBA, Melania Trump, njofton se nuk është larguar dhe nuk do të largohet nga Shtëpia e Bardhë për të vizituar Presidentin, Donald Trump, në spital.

E infektuar me Covid, Melanie Trump flet nga shtëpia: Jam mirë! Do vazhdoj të pushoj...

Përmes një postimi në Twitter, Melanie Trump tha se ajo ndihet mirë dhe do vazhdojë të qëndrojë në shtëpi.

Ndërsa falënderoi stafin mjekësor dhe mjekët, Zonja e Parë tha se lutjet e saj shkojnë për këdo që ka një anëtar të familjes të infektuar.

“Familja ime është mirënjohëse për të gjitha lutjet dhe mbështetjen! Unë jam mirë dhe do të vazhdoj të pushoj në shtëpi. Faleminderit stafit mjekësor dhe kujdestarëve kudo dhe lutjet e mia të vazhdueshme për ata që janë të sëmurë ose kanë një anëtar të familjes të ndikuar nga virusi “, shkruan Melanie.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here