Ish kreu i PD-së së Kukësit, Ibsen Elezi ka reaguar pas skualifikimit prej nga Kryesia e partisë në garën për kryetar.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Elezi shprehet se e priste një vendim të tillë dhe se tashmë pret përgjigjen zyrtare. Pas kësaj- thekson Elezi- do të mbajë dhe reagimin e tij përfundimtar.

Te nderuar miq, tash sapo u ktheva nga Kosova, mora lajmin nga mediat se me kane skualifikuar nga gara per kryetar te  PD. Jua them me bindje qe e prisja,  e kam deklaruar me pare. Pres te marr pergjigjen zyrtare dhe me pas do kem prononcimin tim”, ka thënë ai.

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here