Categories: Uncategorized

U takuan gjatë punës, klienti i lë trashëgimi pasurinë marramendëse

I bie bingo gjatë takimit me një klient. Një ish striptiste ka fituar ‘llotarinë” e jetës pasi miku i saj i la trashëgimi një pasuri marramendese.

Behet fjale per Veronica Beckham e cila u njoh me ish-drejtuesin e HBO vetëm disa muaj përpara vdekjes së tij. 34-vjeçarja dhe Micky Liu u takuan në korrik 2014 në klubin e striptizmit Micky Liu. Sipas Beckham ata u bënë ‘miq’ dhe ajo e përshkroi si miqësi të përhershme.

Liu, i cili v uante nga diabeti dhe sëm undjet e zemrës të lidhura me obezitetin, sipas New York Post, vd iq në moshën 50 vjeçare.

Pavarësisht se e njihnin njëri-tjetrin për një kohë kaq të shkurtër, Liu padyshim që e ndjente si një mike të vërtetë striptisten saqë i la një pasuri prej 223.000 dollarë sipas të dhënave të gjykatës.

Për fat të keq, jo të gjithë të afërmit e Liu ishin të kënaqur me vendimin e tij për t’ia lënë trashëgimin një striptisteje.

Motra e tij, May Liu, kundërshtoi trashëgiminë në gjykatë duke thënë se Beckham, si një striptiste profesioniste ishte e aftë të manipulonte burrat.

Por pavarëisht përpjekjeve të saj gjykata vendosi që Beckham të merrte trashëgiminë dhe vetëm ish të dashurat e Micky kishin të drejtë të kundërshtonin vendimin.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago