U tha që pranoi lidhjen me Andin/ Reagon Melisa: Po shijojmë…

0
11Para pak ditësh, Melisa zgjodhi që të largohet nga emisioni, me pretekstin se asnjë nga djemtë nuk mund të bëhet i dashuri i Melisës, por vetëm shok.

Kjo rriti dyshimet, ndërsa thuhet se Andi dhe Melisa bashkëjetojnë bashkë. Këtë gjë e bëri akoma dhe më besuese një bisedë mes Melisës dhe fanses së saj, teksa ishte bërë screenshot dhe qarkulloi kudo në rrjet. Pas publikimit të screenshotit, ka ardhur edhe reagimi i Melisës.

Bukuroshja flokëkuqe shprehet se ky mesazh është i montuar dhe kuptohet shumë qartë. Përmes një postimi në “Instastory”, Melisa citon se me Andin gëzojnë vetëm shoqëri dhe se po shijojnë beqarinë.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here