Categories: Uncategorized

U tha se do kalojë të ‘ABC News’ por ja si qëndron e vërteta e Xhemi Shehut


Në muajin gusht, moderatorja Xhemi Shehu konfirmoi zërat që qàrkùllonin prej kohësh se ajo s’do të ishte më pjesë e spéktaklit të humorit “Portokalli”.

Drejtimi i këtij të fundit iu besua Eneda Tarifës, ndërsa Xhemi i mbàjti kuríozë ndjékësit e saj për plànet e së ardhmes.

Mirëpo, pak ditë më parë një video e Eni Shehut ku prézantohej emisioni i tij i ri “Nuk është kàrantinë” që do të trànsmetohet në “Abc News” na ngàtërròi të gjithëve.

Kjo pasi gjatë videos u vù re prézenca e Xhemi dhe nga kjo menduam se do jetë pjesë e emisionit, por e vërteta qenka ndryshe.

Në fakt Xhemi do jetë thjeshtë e ftùar në këtë emision dhe siç duket, sikùndër tha dhe vetë disa ditë më parë, do qëndrojë pushim për pak kohë.


Megjithatë, mikesha e saj Arbana Osmani ka plane të tjera për moderatoren.

Kjo pasi Arbana u ka premtuar fansave të Xhemit se do të sigurohet që të mos i màrri màlli për të dhe me siguri i referohet daljes së mikeshës së saj në ekranin e një televizioni.

Për këtë kemi àkte dhe nëse Arbana nuk e mbàn premtimin, ka punë me fansat.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

4 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

4 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

4 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

4 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

4 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago