U tha se po ndahej nga gruaja, aktori i bukur që e tha me të madhe në Turqi ua mbyll gojën të gjithëve: I lumtur!

0
1004

This post has already been read 999 times!

Burak Ozçivit, i njohur ndryshe në Shqipëri si ‘Osmani’ bashkë më bashkëshorten e tij Fahriye, kanë qenë së fundmi në fokus të mediave dhe ndjekësve në lidhje me martesën e tyre.

Burak Ozcivit: Tv Series, Biography, Height - Turkish Drama

Të shumta ishin dyshimet se mes çiftit egzistojnë probleme dhe se ato po shkojnë drejt ndarjes . Mirëpo, mesa duket këto janë hedhur poshtë pasi Burak dhe Fahriye duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

Pas lajmeve në media, Burak ka reaguar duke postuar në Instagram një video ku shfaqet me Fahriyen dhe djalin e tyre Karan teksa argëtohen në oborrin e shtëpisë.

Familja shfaqet e qeshur dhe krah videos Burak shkruan: “Kjo është gjendja në shtëpinë tonë”, duke treguar kështu se martesa e tyre po shkon më së miri. Kujtojmë se çifti është prind i një djali.

I Appreciate You Wifey! Burak Özçivit Gifts Spouse Fahriye Evcen Two  Presents Worth 68,000 Dollars! (Picture) | Al Bawaba

Burak Ozcivit Gets Approval from Fahriye Evcen | Turkish Celebrity News

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here