Prindërit e Lulzim Bashës, janë njoftuar ashtu siç po njoftohen të gjithë të moshuarit e tjerë mbi 70 vjeç për të bërë vaksinën anti Covid.
Por Xhelal dhe Remzije Basha, mësohet se kanë refuzuar vaksinimin.
Burime nga qendra e mjekësisë familjare në njësinë bashkiake numër 8 kanë thënë për CNA.al , se prindërit e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha kanë refuzuar të vaksinohen. /24newsLeave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here