Categories: Uncategorized

U zu me gr uan, ky është 71-vjeçari shqiptar që kërkon të m arrë jetë të pafajshme: Deri tani katër…

Fo rcat Spe ciale REN EA kanë rrethuar tashmë pallatin, nga i cili 71 vjeçari Lefter Zhidru është duke që lluar me ndaj poli cisë në lagjen “11 Nëntori” në Elbasan.

Personi është foto është 71-vjeçari, i cili fillimisht është gr indur me bashkëshorten e tij dhe më pas ka që lluar ndaj pol icise.

I moshuari u grind fillimisht me bashkërshorten dhe më të mbërritur pol icia u mbyll në shtëpi duke qël luar.

Pavarësisht tentativave për të negociuar, i moshuari i përgjigjet for cave të rendit me të s htëna dhe duket se do të jetë RE NEA ajo që do të zgjidhë k rizën e krijuar.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago