Ua ç’po bëhet kështu? Pamjet tronditëse, momenti kur makina përfundon brenda në lokal, qytetarët duke pirë kafen fillojnë dhe…Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet në zonën e Brrylit,ku një automjet m drejtuese një grua ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar brenda në një lokal.

Nuk dihet gjendja e saj shëndetësore dhe as rrethanat e aksidentit.

Mendohet se shpejtësia e madhe me të cilën po udhëtonte e ka bërë që të humbte kontrollin e mjetit dhe të përfundonte në lokal.

Në videon e mëposhtme të siguruar nga JOQ, shihet se si makina është futur në pjesën e parme të lokalit, ndërsa disa banorë janë afruar për ti ardhur në ndihmë shoferes.

{“videoid”:”1624602525436″,”type”:50,”ratio”:0.75}
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *