Ua do fiksohemi të gjithë! Dy aktorët turq të bukur do bëhen bashkë, ja çfarë surprize do u bëjnë shqiptarëve

0
32

This post has already been read 16 times!

Disa zëra të vazhdueshëm në mediat sociale turke, aludojnë për një produkt të ri që do të vijë në treg nga kompania Ay Yapim e cila me sa duket do të bëjë bashkë në një kast aktorësh, dy nga aktorët më të preferuar për shqiptarët.

Dy aktorët më të mirë turk tani keni mundësinë ti shihni bashkë në një serial

Bëhet fjalë për Çagatay Ulusoy dhe Tuba Buyukustun.

Ky iformacion rreth këtij projekti po qarkullon prej kohësh në mediat turke ndërkohë që Tuba tregoi se po lexonte skenaret, por deri tani akoma nuk ka një konfirmim zyrtar.

Ngelet të presim për detaje të mëtejshme.

Harrojeni Sarpin e dikushëm, aktori fiton peshë në mënyrë të frikshme për rolin e fundit dhe nuk njihet - Showbiz

Dy aktorët më të njohur turk bashkohen për një serial të ri - Indeksonline.net

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here