Ua Rudina dhe Bieta vishen njësoj dhe jo vetëm një herë? Po kujt thoni ju se i shkon më shumë?

0
35

This post has already been read 21 times!

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo jane dy protagonistet absolute te pasditeve tona te cilat moderojne dy prej emisioneve me te suksesshme.

Ato jane njeheresh vajza me stil dhe qe e duan te bukuren prvecse jane dy nga prezantueset me te dashura per publikun e gjere te pasdites.

Bieta dhe Rudina perpiqen qe te duken gjithmone me nje pamje te kuruar dhe plot stil sepse ceshtja e veshjes per nje prezantuese qe drejton cdo dite te javes nje emision eshte nder me kryesoret.

Dy moderatoret e njohura kane bere ‘xing’ me veshjet e tyre duke u veshur te dyja me pizhama.

Nje stil i kendshem qe atyre u shkonte vertete shume por edhe mjaft i guxuar. Rudina kishte zgjedhur taka te larta per te thyer stilin casual ndersa Bieta kishte zgjedhur pizhama ngjyre vjollce me pika portokalli.

Bieta Sulo feston ditëlindjen: Moderatorja tregon moshën dhe ta dini që nuk i tregon fare vitet që ka - iconstyle.al

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here