Pas Lezhes, edhe nje banese ne Tirane eshte grabitur gjate nates.

Një banesë në zonën e shallvareve në Tiranë ka rënë pre e grabitjes.

Mësohet se persona ende të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e një 53-vjeçareje dhe kanë marrë prej aty një shumë të konsiderueshme parash dhe bizhuterish.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here