Një aksident i rëndë është shënuar vetëm pak më parë në afërsi të qytetit të Laçit.

Mësohet se një trajler ka përplasur rëndë një biçikletë e për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i kësaj të fundit.

Përplasja ka qenë aq e fortë sa çiklisti ka gjetur vd*kjen e menjëhershme. Drejt vendit të ngjarjes është nisur policia.

Skena ka qene vertet e tmerrshme dhe shume nga banoret qe jane gjendur ne afersi kane uleritur duke telefonuar policine te shokuar.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here