Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, Bebe Rexha është mjaft aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, Bebe Rexha ka publikuar një video të ‘nxehtë’, ku shfaqet me bikini dhe iu drejton ndjekësve një pyetje ngacmuese: “Sa mendoni se peshoj?”.

Më pas ka vijuar duke shkruar: “Nuk është punë e juaja. Se unë jam një ‘kurvë e keqe’ pa marrë parasysh peshën time”, vazhdon këngëtarja, e cila thotë se peshon 74.8 kg.

https://www.instagram.com/reel/CRZQCyUHrjg/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

 

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here