Vjehri non grata/ Armina Mevlani: Lutem çdo natë që të…

Blogerja e njohur Armina Mevlani,ka reaguar pas vendimit për shpalljen e Sali Berishës dhe familjes së tij ‘non grata’.

Partnerja e Shkëlzen Berishës thotë se kryesorja për të është shëndeti, sepse të tjerat thotë ajo, përfshirë edhe vendimi për tu shpallur non-grata janë gjëra që rregullohen.

Pyetje: Sorry për lajmet e fundit mbi familjen dhe të themi, sepse jam e sigurt që as ti nuk ndihesh mir

Përgjigje: Tashmë kam mësuar që për arsye politike çdo gjë mund të ndodhë, edhe pse vetë nuk jam pjesë e saj. Por ajo që më intereson është vetëm shëndeti im dhe i njerëzve të dashur (për këtë lutem çdo natë pas periudhës së vështirë të coronës). Gjithçka tjetër rregullohet dhe kalon.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *