Upss/ Moderatorja dhe balerini i njohur nuk fshihen më, sapo na e konfirmuan, Nisin zyrtarish bashkëjetesën: Ilaçi im!

Moderatorja Argjira Spanca dhe Graciano Tagani na konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë, por jo vetëm kaq, ata na pranuan gjithashtu edhe nisjen e bashkëjetesës.

Të dielën që lamë pas ata dolën për herë të parë si çift në ekran në emisionin “E Diell” ku janë çdo javë bashkë.

Së fundmi ku çifti ka zbuluar se ditën e pushimit po e kalojnë në shtëpi e madje duke bërë punët, tregon Argjira.

“Ilaç im”, e quan Graciano partneren e tij në InstaStory.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *