UR.GJENTE/ Arrestohet Këngëtari Aleksandër Gjoka, nga aksidenti, në spital, dhe në fund në burg –

Policia e Tiranës ka arrestuar Këngëtarin e njohur Aleksandër Gjoka, pasi ky i fundit u përfshi mbrëmjen e djeshme në një aksident. Por shkak u bë alkooli që kishte konsumuar këngëtari.

Pas aksidentit, Gjoka ka rezultuar se ka qenë në gjendje të dehur.

Ai tashmë ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën, ku po merr ndihmën mjekësore. Këngëtari po ruhet nga punonjës policie jashtë derës së spitalit.

Kjo është hera e dytë që këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka arrestohet i dehur në timon.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *