URGJENTE/ Gjendet një i vdekur në Vlorë, brenda një makine gri,cila eshte arsyja e vdekjes??

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në Vlorë.Forcat e policisë ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të saj.Viktima mësohet se është gjetur brenda një makine ngjyrë gri.Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *