Një ditë më parë Taulant Balla deklaroi se javën e ardhshme do të mblidhet Parlamenti i ri i cili do të vijojë me procedurat e duhura për shkarkimin e Ilir Metës.

Pas kësaj deklarate ka ardhur dhe reagimi i Presidentit Meta i cili do të dalë në orën 13:00 në një konferencë për shtyp, por nuk dihen detaje lidhur me temën për të cilën do të flasë kreu i shtetit.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here