Vajza e Niko Peleshit konfirmon lidhjen me Romeo Veshajn

0
18Prej disa ditësh, Romeo Veshaj dhe vajza e Niko Peleshit, Aleksia kanë qenë në qendër të vëmendjes se kanë nisur një lidhje dashurie.

Thashethemet lindën pasi dyshja postoi fotografi nga i njëjti vend në Vlorë.

banner sofo
Më pas, Aleksia ndau me ndjekësit e saj në në rrjete sociale një foto në makinë, ku vihej re Romeon duke drejtuar mjetin.

Postimi është bërë në Ditën e Shën Valentinit dhe është shoqëruar me këngën “Abra Cadavra, Kush-Valentine”.

Si duket pas lajmeve, çifti ka vendosur të mos fshihet më.

Ka qenë vetë vajza e ministrit të Mbrojtjes, e cila ka publikuar pak orë më parë një foto, në të cilën dallohet qartë se është përkrah Romeos.

Ndërkohë, kujtojmë që prej disa muajsh aktori i humorit i ka dhënë fund lidhjes me Jonida Maliqin.

.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here