Vajza e vogël i feston datëlindjen sot, Ermali publikon foton e saj dhe shkruan fjalë zemre: Të dua sa bota!

0
29

This post has already been read 17 times!

Vajza e vogël e këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortes Arjana feston sot 1-vjetorin e lindjes. Ermali ka vendosur ta urojë vogëlushen publikisht me një foto mjaft të ëmbël.

“Urime 1-vjetorin sugarica e babit. Te dua sa krej boten”, shkruan Ermali krahas fotos ku duket se vogëlushja është rritur shumë. Kujtojmë se Ermali dhe Arjana janë prindër edhe të tre fëmijëve të tjerë, dy vajzave dhe një djali. Ata kanë shprehur dëshirën për të patur të tjerë fëmijë sepse duan një familje të madhe.

Ermal Fejzullahu flet për jetën private, tregon për herë të parë si u  njoftua me gruan – Lajmi.net

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here