Vajza nga Fieri rrinte në ballkon dhe fliste me komshiun e martuar, e ema e dh.unon

0
1339

This post has already been read 1329 times!

I kishte bere pershtypje nenes sjellja e vajzes e ndaj vendosi ti shkonte deri ne fund dyshimeve te saj.

Një vajzë nga Fieri e cila qëndronte gjatë gjithë kohë i ka bërë mjaft përshtypje nënës së saj. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show” vajza qëndronte gjithë kohën në ballkon pasi fliste me komshiun përballë.

Gazetari tha se komshiu ishte i martuar dhe me fëmijë, por gjatë paradites ishin në punë dhe shkollë. Kur nëna e saj ka marrë vesh ç’bënte e bija e ka dhu.nuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here