Bukuroshe Kodra, gruaja e autorit te vrasjes ne Bardhaj te Shkodres teksa ka folur per mediat, rrefen ngjarjen dhe konfliktin qe kishte 47 vjecari me te riun 25 vjecar Emiljano Ndou.

Sipas saj, nuk ka lidhje ngjarja me vajzat e saj, pasi viktima nuk i ka ngacmuar, por  gjithcka ka ndodhur pasi i riu ka xhiruar gomat e motorit para baneses se tyre.

“25-vjeçari e ka patur konfliktin me djalin tim.

Bashkeshorti i ka kerkuar te mos e beje dhe ai e ka share dhe goditur ne lokal.

Me pas mbreme ai pas konfliktit e sharjes ka marre armen dhe e ka qelluar te riun.

25 vjecari njihej si problematik ne zone”, tha ajo.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here