Veliaj i publikon Lulzim Bashës që në mëngjes videon që po ‘thyen’ rrjetin

0
15

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj e ka nisur mëngjesin e sotëm me një video ironizuese për kreu e PD, Lulzim Basha.

Nisur nga videoja që bashkëshortja i publikoi Bashës duke aktruar sikur po gatuante, Veliaj ironizon programin që ka prezantuar deri më tani PD.

“Ai momenti kur tigani është në zjarr dhe peshku në det… #SkaKohePerPushim”, shkruan Veliaj.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here