Vështirë se njihet tani, Eduart Ndocaj tregon si hoqi 45 kile: Nuk ecja dot nga pesha që kisha, duhet ta kisha bërë më para!

0
29

This post has already been read 23 times!

Deputeti Eduart Ndoci në një lidhje me skype në emisioni “Shqipëria Live” ka rrëfyer detaje të ndryshimit ek strem të peshës së tij që shkaktoi shumë reagime, gati në mosnjohjen e tij.

Ndryshimi drastik i deputetit shqiptar që shkaktoi shumë reagime, gati

Ai tha se e kishte shumë të vështirë të lëvizte dhe se humbja e peshës e kishte lehtësuar shumë. Ndocaj ka treguar se i është nënshtruara ndërhyrjes kirurgjikale dhe dietës së rreptë për të humbur kilogramët e tepërt.

“Problemi i dobësimit është personale, ishte shumë e vështirë me këtë peshë, unë kisha një thes çimento mbi shpinë gjithë ditën. 45 kilogramë tepër, e kisha të vështirë të ecja, tani ndihem shumë mirë, por prapë publiku më kritikon se më thonë pse je dobësuar kaq shumë. Nuk e ndjej veten jashtë aparencës normale, më pëlqente vetja edhe ashtu, duhej ta kisha bërë më para, jam me vonesë”, tha Ndocaj.

E mbani mend deputetin Eduart Ndocaj...kaubojsi me bark të madh? Epo tani  nuk do e njihni më (FOTO) - Shqiptarja.com

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here