Vetëm cudira ndodhin këtu/ Burrit nga Saranda i shkon majmuni në shtëpi; Hajdeni merreni kush e ka, se po e kapa…

0
13

Kujt ia merrte mendja se në Sarandë do të shihnim majmunë që lëvizin të lirë nëpër qytet?!

Kjo ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin bregdetar, që mesa duket, dita-ditës po merr pamjen e një vendi tropikal, ku prej vitesh tashmë rriten palmat dhe pema e bananes.

Qytetari deno ncon në një media lokale ngjarjen e pazakontë, duke i bërë thirrje pronarit të majmunit që të shkojë ta marrë.

“Kam parë këtë majmun afër shtëpisë time, mund të beni një postim që të vijë dhe ta marrë i zoti”, shkruan ai.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here