Vetëm dy ditë qëndroi me vjehrrën/ Këngëtarja shqiptare habit me fjalët: Ja cfarë më ndodhi

0
15

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Venera Lumani ka ndarë në rrjete sociale një postim që lidhet me vjehrrën. Ajo ka shkruar se ka shtuar 1.3 kilogramë pas dy ditësh në shtëpinë e saj.

Venera ka publikuar në Instastory një foto të peshores, ku tregon se aktualisht peshon 48.5 kilogramë. “Plus 1.3 kilogramë për dy ditë te vjehrra. Po juve ju shëndosh vjehrra?”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

Kujtojmë se Venera ka treguar se ruan një raport shumë të mirë me mamin e Lindit, pra me vjehrrën. Ajo e konsideron si një nënë të dytë.

Pak ditë më parë Venera dhe Lindi festuan 8 vjetorin e dashurisë së tyre.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here