(Video) A dëshironi ta njihni nënën 95 vjeçare të motrave Libohova?!

0
19

This post has already been read 16 times!

Motrat Libohova, Irma dhe Eranda janë dy nga artistet më “big” të muzikës shqiptare.

Por a jeni kuriozë të njiheni me nënën e tyre 93 vjeçare? Ka qenë Eranda ajo që ka postuar një video të saj në Instagram, duke ju uruar të gjithë ndjekësve të saj festën e Pavarësisë.

Eranda i ka kërkuar nënës së saj të recitojë një poezi patriotike dhe duket se ajo se ka bërë dysh fjalën e së bijës.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here