(Video) Do e bëje me Ramën për një vend pune? E famshmja shqiptare lëshon gojën fare: Mendoj se e bën mirë pa bre**

0
715

This post has already been read 295 times!

“Rrethi katror”, është rubrika më e re e emisionit “E Diell”, e cila në fokus ka debatin konstruktiv.

DIKUR KISHA 2 PALË KËPUCË, SOT KAM 5 KOMPANI”/ Ina Kollcaku zbulon si u bë e pasur në pak vite – AlpeGossip

Ajo jo pak herë do të marrë pamjen e një “due li” id esh për të arritur në përfundime me interes për publikun.

Të ftuar në këtë puntatë, ishin gazetari Bledi Mane, aktori Neritan Liçaj, konspiracionisti Alfred Cako dhe biznesmenia Ina Kollçaku. Gjatë bisedës, Bledi tha se në rrjete sociale ka lançuar një sondazh, me titull “A do të flije me Edi Ramën për një vend pune po apo jo”. Përgjigjet e sondazhit dërguan në raportin 12% po dhe 88% jo. E pyetur drejtpërdrejt nga Bledi, në lidhje me titullin e sondazhit, Ina u përgjigj:

Ina Kollçaku: Mua nuk më pl as fare sa dash nore ka Rama ka apo nuk ka ai. Unë me kryeministrin kam probleme për gjërat aktuale që po ndodhin. Në qoftë se kryeministri e bën detyrën e tij mirë, mund ta bëj edhe me brekë jo vetëm me atlete.

Bledi Mane: Pyetja ishte a do të flije ti me Edi Ramën për një vend pune?

Ina Kollçaku: Po në qoftë se ti dëshiron të flesh me Ramën po jo për një vend pune a quhet?

Bledi Mane: Të flemë dhe treshe nëse na bën të dyve ministra.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here