(Video) Gjarpëri futet në dyqan dhe bën kërdinë, do mbeteni pa fjalë

0
43

This post has already been read 30 times!

Një gjarpër ka bërë lëmsh një dyqan bukurie në Kentucky në Shtetet e Bashkuara.

Përse mbanin ilirët gjarpër shtëpie? - Telegrafi

Siç shihet në videon e mëposhtme, publikuar nga rrjeti amerikan Abc News, zvarraniku boshatisi të gjithë dyqanin në pak sekonda, ndërsa u desh një ndërhyrje të specializuar për të neutralizuar gjallesën e rrezikshme dhe për të rikthyer normalitetin në biznes.

 

View this post on Instagram

 

There’s one thing customers at a beauty store in Kentucky were not looking for in the aisles—a slithering snake.

A post shared by ABC News (@abcnews) on

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here