(Video) Hajde-Hajde! Deputeti puth në gjoks dhe vazhdon me të dashurën ta… gjatë mbledhjes me qeverinë

0
35

This post has already been read 21 times!

Një deputet ka dhënë dorë heqjen pasi është filmuar duke bërë sjellje të pahijshme gjatë mbledhjes online me kolegët e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Argjentinë, ku sipas mediave vendase, deputeti 47-vjeçar Juan Emilio Ameri puthte në gjo ks të dashurën e tij gjatë mbledhjes së deputetëve me video-konferencë, ku diskutohej për kri zën e pandemisë së koronavirusit.

Teksa deputetët e tjerë debatonin për planin e masave në l uftën kundër Covid-19, ata panë sjellje të pahijshme të kolegut të tyre. Drejtuesi i Parlamentit ndërpreu seancën dhe pezulloi deputetin 180 ditë për shkak të sjelljes së tij të pahijshme.

Pas kësaj ngjarje, deputeti Ameri doli në një intervistë për një media vendase dhe tha se kishte dhënë dorëheqjen e kishte dorëzuar mandatin. Ai pranoi gabimin që kishte bërë.

“Mbaj përgjegjësi. Më vjen shumë tu rp”, u shpreh Ameri. Në intervistë ai theksoi se mendonte që e kishte fikur kamerën gjatë diskutimit parlamentar, ndërsa pranoi se nuk mund t’i rezistonte gjok sit të së dashurës së tij, që e kishte zm adhuar përmes oper acionit plas tik.

Juan Emilio Ameri është i divorcuar dhe ka 3 vajza me ish-bashkëshorten. Mediat argjentinase e kanë identifikuar të dashurën e tij si Celeste Burgos, e cila është një nga këshilltaret e tij politike.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here