VIDEO HO.RROR/ Pa.nik në avion, pasagjerja e “pu.shtuar nga d.jalli” shkakton tme.rr në ajër

0
224

This post has already been read 219 times!

Në videon e mëposhtme shikohet një ngjarje shumë e çuditshme.  Një incident ka ndodhur në një avion që udhëtonte për në Michigan.

Një nga pasagjerët është filmuar ndërsa thërriste e bërtiste dhe hipte në sediljet e avionit në një gjendje aspak të kthjellët.

Një nga pasagjerët që foli pas kamerave tha se gruaja ishte nën ndikimin e dr.ogës dhe se para incidentit ajo ishte mirë.

Por shumë përdorues e kanë quajtur gruan të pu.shtuar nga dj.alli dhe e krahasojnë incidentin me një ekz.orcizëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here