(Video) Keni parë ndonjëherë dele kështu ju? Do habiteni se çfarë bën ajo, nuk do e besoni dot

0
26

This post has already been read 24 times!

Kjo dele e talentuar është prova se qingjat nuk kërcejnë vetëm në bar, pasi di të zbavitet me trampolinë e fëmijëve.

Delja e quajtur Bammie, u xhirua duke u zbavitur me trampolinën në një shtëpi në Vlagtwedde, në Groningen të Holandës, me një performancë atletike që habiti të zotët e shtëpisë.

Një vajzë e vogël shihet që ndjek veprimet e deles nga dritarja. Pas disa kërcimeve radhazi, Bammie shihet që ndalon për një moment kur shikon fëmijën brenda, dhe rinis më pas të kërcejë sa më fort që mundet.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here