(Video) Ku po shkon kjo dynja?! Vajza bionde nga Shkodra kërcen mes rrugës pa të keq, nuk kishte as…

0
43

This post has already been read 27 times!

Një video e pazakontë eshte publikuar mesditën e sotme. Pas st uhisë së madhe t shiut dhe kur punëtorët ende nuk kishin ngritur pemët e rrë zuara, një vajzë, bjonde ka marrë vëmendjen e gjithë kalimtarëve.

Ajo është parë duke bërë lëvizje jo etike në mes të rrugës dhe kjo pa asnjë arsye. E reja kërcen për qejfin e saj dhe nuk shqetësohet fare se ka njerëz përreth.

Pasi mbaron kërcimin ajo vazhdon rrugën sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here