Video po thyen rrjetin/ Arrestohet Konkurrenti i PërPuthen, policët i vënë prangat dhe e çojnë në Komisariat… – Korrieri.net


Është arrestuar konkurrenti i emisionit PërPuthen nga Policia e Tiranës. Nuk dihet arsyeja e këtij arrestimi por një video po qarkullon me shpejtësi në rrjet ku shihet konkurrenti i PërPuthen me pranga në duar teksa shoqërohet nga efektivët e policisë drejt komisariatit.


Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *