Categories: Uncategorized

VIDEO/ Rrëfehet Monika Kryemadhi: Si është të ti fusë duart Presidenti i Republikës!

Kryetarja e LSI-se, njeherazi edhe bashkeshortja e Presidentit te Republikes Ilir Meta, por qe nuk ka pranuar te jete Zonje e Pare, ne intervisten e saj te fundit ne Zjarr Televizion ne programin e Ismet Drishtit “Shkruaje ne Akull”, u perball me nje pyetje jo pak te sikletshme.

Ismet Drishti iu drejtua zonjes Kryemadhi me humor sesi eshte qe “te te fuse duart” presidenti i Republikes se Shqiperise.

Monika Kryemadhi gjithashtu duke e marre me sportivititet si pyetje iu pergjigj pyetjes se Drishtit po me humor pa harruar te cilesoje dhe faktin qe edhe ajo eshte nje prej personazheve kryesore ne politiken shqiptare. Per me shume ndiqni videon:

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago